Apie mus

Nuotoliniu būdu vedame juridinių asmenų buhalterinę apskaitą ir steigiame įvairių formų juridinius asmenis. Savo veikloje stengiamės pasiūlyti geriausią kainą ir sutaupyti kliento laiką, kurį klientas gali skirti tam, kas tikrai svarbu - savo verslo auginimui.

Veiklą pradėjome 2020 metais. Nuo veiklos pradžios pradėjome teikti buhalterinės apskaitos ir juridinių asmenų steigimo paslaugas. Siekdami kokybiškai atlikti paslaugas nuo pat pirmų dienų pradėjome kurti ir tobulinti procesus, siekdami sutaupyti kliento laiką ir pasiūlyti klientams geriausią kainą.

2023 metais mūsų paslaugomis naudojosi virš 20 įvairaus dydžio įmonių veikiančių visoje Lietuvoje. Savo veikloje kiekvieną dieną ieškome, būdų pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, o geriausias to įvertinimas - paslaugomis patenkinti klientai, kurie gali daugiau laiko skirti savo vystomai veiklai.

UAB Laconta ofisas

3 priežastys

Kodėl pasirinkti mus

Kainodara

Savo klientams siūlome žemas kainas ir skaidrią kainodarą be apgaulingų skaičiuoklių ir paslėptų mokesčių

Procesas

Per savo veiklos metus sukūrėme ir nuolat tobuliname savo procesus siekdami taupyti Jūsų laiką ir lėšas

Komanda

Mūsų profesionalų komanda pasirengusi jums padėti steigiant įmonę ir tvarkant buhalterinę apskaitą

Susipažinkite su Laconta

Juridinių asmenų steigimo ir apskaitos paslaugos

Visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu teikiame juridinių asmenų steigimo, juridinių asmenų buhalterinės apskaitos paslaugas. Remdamiesi LR galiojančiais teisės aktais atsakysime į Jums kylančius klausimus steigiant juridinį asmenį, padėsime pasirinkti Jūsų vykdomai veiklai tinkamiausią juridinio asmens formą. Atsakysime į klausimus apie juridinių asmenų buhalterinę apskaitą ir mokestines prievoles.

1 +
Metai Patirties
1 +
Patenkintų Klientų
1 +
Įsteigtų įmonių
1 +
Specialistų

Atsiliepimai

Ką klientai sako apie mus?

Susidomėjote mūsų paslaugomis?

Pasikalbėkime

Užpildykite formą, ir mes pateiksime pasiūlymą, kuris geriausiai atitiks jūsų verslo poreikius.

    Kontaktai

    Susisiekite su mumis

    Reikia konsultacijos ir juridinio asmens steigimo paslaugl? Turite įmonę ir ieškote, apskaitos paslaugų teikėjo? Paskambinkite.